Sonoff Micro 5V USB wifi spínač/nabíječka
Kód: 617Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 6920075775723 |
| Aplikace: | eWeLink |
| Vstup: | DC 5V/2,5A |
| Výstup: | DC 5V/2,5A |
| WiFi standard: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Rozměry: | 45x30,5x26mm |
| Certifikace: | CE, FCC |
| Hmotnost: | 17g |
video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
