📲 Kompatibilita – funguje s RF zařízeními pracujícími na frekvenci 433 MHz.
✔️ Čtyřtlačítkový RF dálkový ovladač – umožňuje ovládání až čtyř zařízení jedním ovladačem.
📡 Frekvence 433 MHz – spolehlivá komunikace na delší vzdálenosti.
🔋 Napájení baterií 27A 12V – dlouhá výdrž pro bezproblémový provoz.
🔧 Snadné párování – rychlé připojení k podporovaným RF zařízením.
🛠️ Kompatibilní zařízení – např. Sonoff RF, RF Bridge, TX2, TX3, E27, 4CH PRO.
📏 Kompaktní rozměry – vhodné pro běžné nošení a použití jako klíčenka.
💡 Rozšířené ovládání – ideální pro světla, zásuvky a další domácí zařízení.
Sonoff 4CH PRO R3 čtyř kanálový wifi spínač
Kód: 680Související produkty
Detailní popis produktu
- spínání čtyř okruhů
- vhodné například pro ovládání světel, rolet, žaluzií, garážových vrat, ...
- ke každému kanálu lze připárovat 4 RF zařízení (dálkový ovladač Sonoff RF Remote nebo RF bateriový nástěnný vypínač)
- připojení a ovládání 4 zařízení, které lze naráz i samostatně zapnout/vypnout tlačítky přímo na spínači nebo přes aplikaci eWeLink
- aplikace eWeLink je v češtině, je podporovaná Androidem i iOS a je zdarma ke stažení v mobilních obchodech Google Play nebo Apple App
- v aplikaci můžete zařízení kdykoli a odkudkoli na světě zapnout/vypnout, nastavit časový rozvrh jednorázového/opakovaného spínání, odpočítávání do zapnutí/vypnutí, dále zapnutí/vypnutí v určitém času a také sdílení s ostatními
- v aplikaci můžete kontrolovat stav připojených zařízení v reálném čase
- díky svým rozměrům umožňuje snadnou montáž na DIN lištu
-
Sonoff 4CH PRO R3 umožňuje 3 pracovní režimy:
1. nezávislé přepínání 4 spínačů
2. jeden kanál se zapne, další (předtím zapnutý) kanál se vypne – vždy je zapnutý jen jeden
3-vypínání s nastavitelnou prodlevou (zapnutý kanál se sám po x sekundách vypne – nastavitelná prodleva je 1 – 16 s) -
Snadný přístup ke 3 provozním režimům
Na rozdíl od předchozí verze spínače Sonoff 4CHR2 máme přístup k režimům Self-locking (umožňuje zapnout zařízení, která zůstanou zapnutá, dokud je ručně nevypnete), interlock (při zapnutí druhého zařízení se druhé, dříve zapnuté automaticky vypne) a inching (při zapnutí se zařízení po předem stanovené době vypne) přímo prostřednictvím aplikace v telefonu.
-
Oddělená obsluha 4 zařízení
Režim samostatného zapínání umožňuje okamžité zapnutí/vypnutí 4 připojených světelných zdrojů.
-
Spolehlivý asistent
Uživatelé mohou připojená zařízení ovládat na dálku prostřednictvím bezplatné aplikace eWeLink dostupné na platformách iOS a Android. Podpora hlasu a spolupráce s chytrými asistenty je možná také díky kompatibilitě s Amazon Alexa, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Google Home, Google Nest, IFTTT.
-
Ochrana především
Odolné pouzdro je vyrobeno z kvalitního ohnivzdorného PC materiálu, který poskytuje vynikající ochranu při používání připojených zařízení.
-
Univerzální kompatibilita
Relé je kompatibilní s mnoha zařízeními dostupnými na trhu. Lze jej použít s osvětlením, domácími spotřebiči, ventilátory a mnoha dalšími.

- Schéma zapojení elektromotoru například v roletách:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 6920075775815 |
| Aplikace: | eWeLink |
| Maximální zátěž/kanál: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Napětí: | 90-250V AC/5-24V DC |
| Způsob připojení: | Wi-Fi 2.4GHz b/g/n |
| Maximální spínaný výkon: | 2200W/1 kanál, 2200W/celkem |
| Spínaný proud: | 10A/1 kanál |
| RF : | 433.92MHz |
| Provozní teplota : | 0ºC-40ºC |
| Rozměry : | 145 x 90 x 40 mm |
Diskuze
Výpis diskuzí
Návod je k staršiemu modelu. Takže je úplne nevhodný.
S
Návod
Smart-switch.cz
Dobrý den, návod je přímo k tomuto modelu a je podle mě v pořádku, pokud jste v něm našel chybu, prosím informujte nás na kontaktním mailu a my to prověříme.
-1.png)