eWeLink Wifi spínač 20A
Kód: 734/BILSouvisející produkty
Barva: bílá
Skladem
(3 ks)
| 734/BIL
Můžeme doručit do:
5.5.2026
1 199 Kč
999 Kč
825,62 Kč
bez DPH
Barva: černá
Skladem
(1 ks)
| 734/CER
Můžeme doručit do:
5.5.2026
1 199 Kč
999 Kč
825,62 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Upozornění: Nedoporučujeme vystavovat zařízení maximální možné zátěži dlouhodobě.
Možnost spínat až 20A, vhodné pro zařízení jako ke bojler, rychlovarná konvice, apod.

Rozměry odpovídají standardnímu vypínači, vejde se tedy do běžné krabice:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | eWeLink |
| Maximální zátěž/kanál: | 20A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 1 kanálové |
| Maximální spínaný výkon: | 4400W |
| Napětí: | 110-240 V |
| Rozměry: | 86 x 86x 35 mm |
| Maximální spínaný proud: | 20A |
| Certifikace: | CE, FCC,ROHS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)