Aplikace eWeLink Camera, kamera pro eWeLink ze starého telefonu

Ewelink Camera-Home Security je domácí bezpečnostní řešení all-in-one, které vám pomůže sledovat svůj domov bez ohledu na to, kde jste. Tato aplikace je navržena tak, aby spolupracovala s řadou kamer a jiných inteligentních zařízení společnosti EWELINK, aby poskytla plynulý a pohodlný způsob, jak sledovat váš domov z vašeho smartphonu. Díky pokročilým funkcím a uživatelsky přívětivé rozhraní EWElink Camera můžete snadno nastavit a spravovat svůj bezpečnostní systém, prohlížet živé záběry, přijímat upozornění a další. Ať už jste v práci, na dovolené nebo na večer, můžete si snadno odpočinout s vědomím, že kamera Ewelink sleduje svůj domov.

 

 

 

 

Aplikace eWeLink Camera App vám umožní postarat se o ty, na kterých vám záleží, odkudkoli a kdykoli tím, že váš nečinný telefon Android promění v bezpečnostní kameru, chůvičku, monitor pro domácí mazlíčky, kameru pro chůvu a další. Není třeba kupovat novou IP kameru. Není potřeba žádný držák, stačí nainstalovat aplikaci, dát telefon do správné polohy a začít sledovat pomocí několika jednoduchých kroků nastavení.

Klíčové vlastnosti:

1. Snadné nastavení, není potřeba žádná montáž. K nastavení stačí 3 kroky. Postupujte podle pokynů krok za krokem a vše nastavíte během několika minut.

2. Živé vysílání 24/7. Po nastavení telefonu s fotoaparátem streamuje vše, na čem vám záleží. Sledujte živé vysílání kdykoli a kdekoli. Bez starostí, i když jste mimo domov.

3. Na bezpečnosti záleží. Zapněte Detekci pohybu, abyste dostali okamžité upozornění, když je detekován jakýkoli pohyb. Nahrané klipy lze uložit do alb v telefonu. Kdykoli si prohlédněte, co bylo zachyceno.

4. Vícenásobný přístup k živému kanálu. Sledování živého vysílání na propojeném telefonu je běžnou funkcí, ale není to vždy pohodlné. Nabízíme tři další přístupy k živému kanálu, tedy zobrazení na Echo Show, Google Nest Hub a eWeLink Web. Stačí si vybrat jednodušší přístup k živému zobrazení.

5. Získejte vzdálené interakce. Díky funkci 2-way talk je tak snadné chatovat se svými blízkými, sledovat své malé miminko, když jste uprostřed něčeho, nebo dokonce křičet na neočekávané návštěvníky, rychleji než telefonovat.

6. Zkontrolujte stav zařízení. Toto je exkluzivní funkce pro uživatele eWeLink. Kameru můžete připnout k přepínačům podpory eWeLink a před akcí ji zkontrolovat.

Průvodce nastavením:

Krok 1: Připravte si dva telefony; stáhněte a nainstalujte aplikaci eWeLink Camera na telefon Android (použijte jako fotoaparát) a stáhněte a nainstalujte aplikaci eWeLink na druhý telefon (Prohlížeč)
Krok 2: Vytvořte si účet eWeLink, pokud jej nemáte
Krok 3: Přihlaste se pomocí stejného účtu eWeLink