Novinky

Na čem pracují v Sonoff? Víme co brzy uvedou.

Senzor půdní vlhkosti Sonoff MS01, k čemu to slouží? Při zavlažování trávníku je dobré vědět jaká je úroveň půdní vlhkosti, podle toho poznáme kdy je nejlepší čas trávník svlažit. Kdy se na něj můžeme těšit? očekávané uvedení na trh bude 23.7.2021. Senzor půdní vlhkosti bude dle zobrazeného konektoru pravděpodobně další možností k čidlům pro Sonoff TH10/16. 

Jak to funguje? Čidlo půdní vlhkosti měří vlhkost půdy na základě osvědčeného elektrotermického principu měření. Kovová špička, která je obalena plstí, se zahřívá a spolehlivě a přesně vypočítává stupeň vlhkosti půdy na základě doby chlazení.

 

 

Sonoff Mini R3, všichni známe Mini ve verzi R2, tak v čem se bude lišit? Zdá se, že verze R3 vyžaduje pouze vodič L, tento spínač tedy nebude vyžadovat pro svou funkci vodič N. Více informací bohužel nemáme, ale očekáváme uvedení během prázdnin, optimisticky již v červenci.

 

eWeLink Advanced pro tři z vás zdarma

Jak získat eWeLink Advanced na 12 měsíců zdarma?

  • Objednávka na Smart-switch.cz nad 999 Kč realizovaná 8.11.2020 po 18:00h do rozdání 3 kusů eWeLink Advanced. 
  • Do poznámky k objednávce uveďte, že máte zájem o akci a uveďte mail, který máme aktivovat.
  • První tři zákazníci, kteří projeví zájem o eWeLink Advanced a splní podmínky výše, získají placenou aplikaci na 12 měsíců.

 

Přidáváme link pro náhled, co získáte v případě eWeLink Advanced.

A takto vypadá webové rozhraní pro eWeLink Advanced.

 

 

Co je nového v eWeLink Android 3.11.0
Co je nového v eWeLink Android 3.11.0

Datum vydání : 2019.09.09 Co je nového: 1. Podporuje Sunrise & Sunset jako spouštěcí podmínku scény 2. Vícekanálový soket podporuje záznamy historie 3 měsíců 3. Opraveny další chyby aplikací a optimalizace.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.