eWeLink wifi servo ventil

38 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 7
 
  • Mosazný ventil v robustním provedení až do 16bar 
  • Je kompatibilní s aplikací eWeLink, kterou lze propojit s automatizacemi Sonoff / eWeLink a ovládat pomocí chytrých telefonů s Androidem nebo iOS.
  • Může být ovládán na dálku z aplikace eWeLink a umožňuje sledování aktuálního stavu (otevřeno/zavřeno).
  • Podporuje plánování akcí a časovače ve smyčce a umožňuje nastavení výchozího stavu po výpadku napájení.
  • Je napájen 5V DC napájecím zdrojem a je k dispozici ve třech verzích (DN15, DN20, DN25) s maximálním pracovním tlakem 16 bar při teplotě 1-70°C.
  • podpora eWeLink remote a těchto dálkových ovladačů
  • funkce nastavení zpožděného vypnutí, změna wifi, atd.
Cena 1 652,07 Kč bez DPH
1 999 Kč
Značka eWeLink
Kategorie Sonoff
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
ewelink wifi servo ventil SMW KIE VAL15 Velikost: DN15 / 1/2″ palce Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do: 17.6.2024
1 999 Kč
1 652,07 Kč bez DPH
   
ewelink wifi servo ventil SMW KIE VAL15 Velikost: DN20 / 3/4″ palce Objednáno 1 999 Kč
1 652,07 Kč bez DPH
   
ewelink wifi servo ventil SMW KIE VAL15 Velikost: DN25 / 1″ palce Objednáno 1 999 Kč
1 652,07 Kč bez DPH
   
 

Jednocestný inteligentní motorizovaný vodní ventil SmartWise je dálkově ovladatelné chytré zařízení pro uzavírání a otevírání vodovodního potrubí. Stejně jako zařízení Sonoff funguje s aplikací eWeLink, takže jej lze propojit s automatizacemi Sonoff / eWeLink. Je vybavena vestavěným Wi-Fi čipem, který umožňuje připojit zařízení přímo k vašemu Wi-Fi routeru, není potřeba žádný chytrý domácí hub.

Stejně jako Sonoff a další zařízení SmartWise je kompatibilní s bezplatnou aplikací eWeLink dostupnou pro chytré telefony Android a iOS, takže dobře spolupracuje s chytrými zařízeními Sonoff.

Ze smartphonu se systémem Android nebo iOS s připojením k internetu (Wi-Fi nebo mobilní) jej můžete kdykoli na dálku otevřít a zavřít z aplikace eWeLink a samozřejmě sledovat jeho aktuální stav (otevřeno = ON nebo zavřeno = OFF). Stejně jako u všech ostatních zařízení eWeLink můžeme také otevřít/zavřít jako naplánovanou akci, podporuje časovač nebo jako akci ve smyčce.

V aplikaci eWeLink můžete také nastavit výchozí stav po výpadku napájení (otevřeno/zavřeno/stav před výpadkem napájení).

Automatizace (scény) Sonoff / eWeLink lze použít k automatickému vypnutí vody v případě neočekávané povodně vyvolané například upozorněním ze senzoru úniku vody nebo senzoru úniku vody Zigbee .

Je napájen 5V DC napájecím zdrojem, který je součástí výrobku.

Motorizovaný inteligentní ventil, který pracuje při maximálním pracovním tlaku 16 bar (při 1-70℃), je dostupný ve verzích DN15 (1/2"), DN20 (3/4" a DN25 (1").

DN15 je označení pro velikost potrubí a znamená, že průměr vnitřního průřezu potrubí je 15 mm. Je to standardní označení pro velikost potrubí vodovodních a jiných systémů. DN (Diamètre Nominal) je francouzský termín pro "nominální průměr".

 

Rozměry 95 × 60 × 75 mm
Pracovní vlhkost 0-80% RH
Pracovní teplota 1 – 70 °C
Napájení 5V DC napájecí adaptér (součástí balení)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: