SONOFF Hydro ONE Zigbee Inteligentní vodní ventil s průtokoměrem
Kód: 2032Související produkty
Detailní popis produktu





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | eWeLink |
| Komunikační protokol: | Zigbee 3.0 |
| Velikost ventilu: | 3/4" (DN20) |
| Model: | SONOFF Hydro ONE |
| Připojení: | Zigbee 3.0 + BLE (proximity režim) |
| Napájení: | 6 V (4× AA baterie) |
| Měření: | průtok vody (litry, čas, historie až 180 dní) |
| Pracovní teplota: | 5–60 °C |
| Pracovní tlak: | 0,06–0,8 MPa |
| Rozměry: | 152 × 100 × 46 mm |
| Materiál: | PC + ABS, mosazný vstup |
| Stupeň krytí IP: | IP55 |
| Závit: | 3/4" |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
