Novinky, Strana 3

Návod na využitie eWeLink widget pre Android aj iOS.

Ako rýchlejšie pristupovať k svojim zariadeniam pomocou eWeLink Widget

Všetci sme tam boli - vyrútili sme sa z dverí, keď ste si uvedomili, že ste zabudli vypnúť kúrenie alebo klimatizáciu. Ťažko vytiahnuť telefón, otvoriť aplikáciu a nájsť to správne zariadenie. Miniaplikácia eWeLink poskytuje jednoduchú skratku na rýchle ovládanie zariadení jedným klepnutím na domovskej obrazovke.

 

Čo je miniaplikácia eWeLink?

Widget eWeLink je jednoduchý widget na úvodnej obrazovke, ktorý vám poskytuje rýchly prístup k vašim inteligentným zariadeniam. Jediným klepnutím môžete zariadenia zapnúť alebo vypnúť bez toho, aby ste museli spustiť celú aplikáciu.

Ďalej sa pozrime na to, ako pridať tieto miniaplikácie eWeLink, ktoré šetria čas, na vašu domovskú obrazovku:

 

Ako pridať

Kroky na pridanie miniaplikácií sa medzi zariadeniami Android a iPhone líšia.

Pre Android

V prípade zariadení so systémom Android sa spôsob pridávania miniaplikácií môže mierne líšiť. Celkovo sú však veľmi podobné. Zoberme si OPPO ako príklad.

Krok 1: Dlho stlačte ľubovoľné prázdne miesto na domovskej obrazovke a klepnite na „Widgety“.

Krok 2: Vyberte „eWeLink 1x1“, ak chcete, aby sa na domovskej obrazovke zobrazovalo iba jedno zariadenie, alebo vyberte „eWeLink 4x2“, ak chcete pridať viacero zariadení.

Krok 3: Potom sa zobrazia podporované zariadenia a môžete si vybrať ktorékoľvek z nich.

 

Krok 4: Keď potvrdíte pridanie zariadení do miniaplikácie, vaše zariadenia sa zobrazia na domovskej obrazovke.

Pre iOS

Krok 1: Spustite  aplikáciu eWeLink a prejdite na Profil > Widgety.

 

Krok 2: Klepnutím na Pridať pridajte svoje zariadenia do skratiek miniaplikácie a potom uložte nastavenia.

Krok 3: Prejdite do zobrazenia Dnes, klepnite na Upraviť a Prispôsobiť.

Krok 4: Pridajte „eWeLink-Device Shortcuts“ do widgetov.

To je všetko! Miniaplikácia vám teraz umožní prístup k vybraným zariadeniam jedným klepnutím.

 

Prístup k zariadeniam z miniaplikácie

Po pridaní jednoducho ťuknite na ikonu zapnutia/vypnutia ľubovoľného zariadenia na miniaplikácii a okamžite ju zapnite alebo vypnite. Ikona sa aktualizuje, aby odrážala nový stav.

 

Widget eWeLink poskytuje najrýchlejší spôsob prístupu a ovládania vašich najpoužívanejších zariadení bez toho, aby ste museli zakaždým otvárať aplikáciu. V budúcej aktualizácii budú môcť používatelia spúšťať manuálne scény z miniaplikácie a pozrieť sa na údaje zariadenia, ako je teplota, vlhkosť atď. Zostaňte naladení!

eWeLink web V3.0 Beta

Použij promokod:  RENEWOFFER

Link: https://vip.ewelink.cc/

Představujeme eWeLink WEB V3.0 (Beta)

Jsme nadšeni ze spuštění eWeLink WEB V3.0 (Beta) ! Tato nová verze usnadňuje ovládání vašeho chytrého domova na velkých displejích než kdy dříve.

Přepracované rozvržení a rozhraní

eWeLink WEB má nyní moderní, čistý vzhled, který se snadno používá. Nabídky, tlačítka a palubní deska jsou přehledně rozmístěny, takže vše snadno najdete.

Vylepšená stabilita a kompatibilita

Optimalizovali jsme základní infrastrukturu služeb tak, aby poskytovala rychlou odezvu a hladký a bezproblémový výkon při ovládání a sledování vašich zařízení. Snadná správa a ovládání pro více než 100 zařízení.

Skenováním se přihlaste

Naše nová funkce Scan-to-Login vám umožní přihlásit se pouze naskenováním osobního QR kódu, namísto zadávání hesla. Je to rychlé, bezpečné a snadné!

Prozkoumat hned

Pojďme prozkoumat eWeLink WEB V3.0 (Beta) , abychom si užili zjednodušené ovládání a monitorování na displejích stolních počítačů a notebooků!

eWeLink WEB je k dispozici pro pokročilé uživatele plánu. Pokud máte bezplatný plán, upgradujte, abyste odemkli přístup k WEBu a všem pokročilým funkcím.

 

Použij promokod:  RENEWOFFER

Link: https://vip.ewelink.cc/

Upgradujte svůj chytrý dům pomocí SONOFF a Matter Integrace.

Co se děje?

 

Matter je standardní projekt pro chytrou domácnost, který společně iniciovaly Amazon, Apple, Google a ZigBee Alliance, jehož cílem je vyvinout a propagovat nový protokol připojení, který zjednoduší náklady na vývoj výrobců chytrých domácností a zlepší kompatibilitu mezi produkty, což uživatelům umožní ovládat zařízení. různých značek a umožnit těmto zařízením bezproblémovou spolupráci.

hmota
Matter se zaměřuje na vytvoření otevřeného a bezpečného standardu pro chytrá domácí zařízení, uvědomuje si propojení mezi zařízeními více značek, takže můžete snadno integrovat všechny své produkty pro chytrou domácnost a užívat si skutečně bezproblémový a integrovaný zážitek. To znamená, že můžete ovládat a spravovat zařízení různých značek, aniž byste se museli obávat problémů s kompatibilitou nebo nutnosti používat více aplikací k ovládání všech. S Matter můžete zefektivnit nastavení vaší chytré domácnosti a ovládat vše z jediného jednotného rozhraní.

Matter je založen na technologii IP (Internet Protocol) a k dosažení interoperability mezi zařízeními využívá standardní komunikační protokoly, jako je Wi-Fi, Bluetooth a Thread. To dává spotřebitelům větší flexibilitu při výběru preferovaných zařízení pro chytrou domácnost a používání stejné aplikace k jejich ovládání. Poskytuje také standardizovaný přístup k opatřením v oblasti zabezpečení a ochrany soukromí, aby bylo zajištěno, že komunikace a interakce mezi zařízeními jsou bezpečné a spolehlivé.

Matter představuje koncept Controllers. Ovladačem může být fyzické zařízení, jako je chytrý reproduktor, chytrý telefon atd., nebo aplikace, jako je aplikace pro chytrou domácnost atd. Můžete mít jeden nebo více ovladačů. Jediným ovladačem může být HomeKit a více ovladačů může být HomeKit a nativní aplikace od dodavatele, nebo HomeKit, nativní aplikace a Alexa, chcete-li.

Controller slouží jako hlavní koordinátor a správce všech zařízení a služeb v síti Matter a také jako centrální bod pro veškerou komunikaci v síti. Umožňuje zjišťování a konfiguraci zařízení, ovládání a monitorování zařízení, správu zabezpečení, integraci cloudových služeb a kompatibilitu s dalšími sítěmi a platformami pro chytré domácnosti. Abych to shrnul, Controller hraje klíčovou roli při zajišťování bezpečnosti, interoperability a snadného použití zařízení a sítí pro chytrou domácnost na bázi Matter.

Matter dokáže propojit další technologie, jako je Zigbee, pomocí inteligentních domácích mostů k interakci se zařízeními využívajícími tyto jiné protokoly. To znamená, že pokud chce uživatel integrovat zařízení Zigbee do svého systému chytré domácnosti založené na Matter, bude potřebovat přemosťovací zařízení, které podporuje protokoly Zigbee i Matter pro připojení zařízení Zigbee k síti Matter. Přemosťovací zařízení by fungovalo jako prostředník a překládalo komunikaci mezi zařízeními Zigbee a sítí Matter. To umožňuje zařízení Zigbee integrovat do sítě Matter, což jim umožňuje komunikovat s ostatními zařízeními v síti.

Matter usnadňuje výrobcům zařízení vytvářet zařízení, která jsou kompatibilní s chytrými domácími a hlasovými službami, jako je Alexa od Amazonu, Siri od Apple, Google Assistant a další. První vydání specifikace protokolu Matter poběží na síťových vrstvách Wi-Fi a Thread a ke zprovoznění bude používat Bluetooth Low Energy.
hmota
Víme, že WiFi a Zigbee patří do protokolu transportní vrstvy a spoléhají na inteligentní hardware pro bezdrátovou výměnu informací, aby spolupracovaly; Matter je protokol aplikační vrstvy vyšší než protokol transportní vrstvy a lze jej také chápat jako autentizační standard.
Například standardem aplikační vrstvy společnosti Apple je Homekit. Tento standard specifikuje, jaká zařízení lze připojit k platformě Apple. Zároveň specifikuje, že chytrou žárovku lze ovládat různými příkazy, jako je zapnutí/vypnutí, nastavení jasu a barev, ale nezáleží na tom, zda je světlo přístupné přes Zigbee nebo Bluetooth.

Matter lze chápat jako software každé platformy chytré domácnosti. Produkty certifikované protokolem Matter lze připojit k jakékoli platformě chytré domácnosti bez ohledu na značku a přenosový protokol.
hmota

Vliv protokolu Matter na průmysl inteligentních domácností je významný. Uživatelé budou mít širší výběr, pokud jde o zařízení pro chytrou domácnost, a nebudou již omezeni problémy s kompatibilitou mezi různými značkami a technologiemi. To také podpoří inovace ve vývoji produktů pro chytrou domácnost, protože výrobci se mohou více soustředit na vytváření nových a inovativních funkcí, než se starat o problémy s kompatibilitou.

Závěrem lze říci, že protokol Matter přinese průmyslovému odvětví chytrých domácností velké výhody a poskytne standard pro komunikaci a konektivitu zařízení. Slibuje, že do chytrých domácností přinese novou úroveň pohodlí a interoperability, takže náš každodenní život bude jednodušší a pohodlnější.

 

Jaký je plán pro produkty kompatibilní se SONOFF Matter?

Jako jedna z prvních značek, která se připojila k alianci Matter, SONOFF nikdy nepřestává vyvíjet zařízení kompatibilní s Matter, aby poskytovala lepší uživatelskou zkušenost. Aktivně se účastníme všech testovacích postupů, abychom zajistili, že zařízení budou kompatibilní s Matter a budou interoperabilní, takže si můžete užívat bezproblémové připojení a ovládání napříč všemi zařízeními vaší chytré domácnosti.

 

Vyvíjíme řadu vzdálených spínačů kompatibilních s Matter a brzy vyjde nové zařízení kompatibilní s Matter. Neustále pracujeme na přidávání dalších zařízení kompatibilních s Matter do naší řady, abyste si mohli vytvořit skutečně propojenou a personalizovanou chytrou domácnost.

hmota

 

Věnujeme se vývoji bezpečných a uživatelsky přívětivých chytrých produktů, které vám usnadní a zpříjemní život. Ať už chcete automatizovat svá světla, ovládat ventilátor, kávovar nebo troubu, monitorovat zabezpečení domova, elektřinu v domácnosti nebo řídit teplotu v domácnosti atd., SONOFF to dokáže.

 
Zůstaňte tedy naladěni na to, jaké změny přinesou produkty Matter-Based do našeho chytrého života, a připojte se k nám, když budeme i nadále posouvat hranice inovací inteligentních domácností.
Proč používat protokol Matter ?
 

Silnější zabezpečení a spolehlivé místní připojení

End-to-end šifrování v kombinaci se správou přístupových práv zpřísňuje ochranu soukromí uživatelů. Lokalizované řízení propojení přináší rychlejší odezvu, i když je síť odpojena, zařízení SONOFF mohou být stále ovladatelná, s rychlejší odezvou a lepší spolehlivostí.

 

Silnější kompatibilita, větší interoperabilita

Alexa, Apple HomeKit (také známý jako Apple Home) a Google Home Apps lze použít k ovládání zařízení SONOFF ve stejnou dobu a všechna zařízení s certifikací Matter mohou spolupracovat při vytváření domácí automatizace, bez ohledu na to, jakou značku jsou. .

 

Více jednoduchosti

Jednoduše naskenujte poskytnutý QR kód pomocí aplikace kompatibilní s Matter a zařízení SONOFF Matter bude automaticky nakonfigurováno pro vaši domácí síť.

 

 

Jak nastavit zařízení kompatibilní se SONOFF Matter v APP 3rd Party

Chcete-li ovládat zařízení kompatibilní se SONOFF Matter pomocí platformy nebo aplikace třetí strany, možná budete potřebovat zařízení, které funguje jako rozbočovač pro Matter od tohoto výrobce zařízení třetí strany. Existuje seznam center Matter.

Alexa: Echo Dot (5. Gen), Echo Dot (5. Gen) s hodinami, Echo (4. Gen), Echo Dot (3. Gen, vydání 2018). Další informace

Google : Google Home, Google Home Mini, Nest Hub (1. generace), Nest Wifi Pro (Wi-Fi 6E). Další informace

Apple : Home Pod, Home Pod mini, iPad nebo Apple TV. Další informace

Jednoduché nastavení

Nejprve potřebujete rozbočovač Matter a připojte se ke stejné síti jako rozbočovač Matter.

Převeďte zařízení s certifikací SONOFF Matter do režimu párování.

Pomocí aplikace Matter-Compatible naskenujte Matter QR kód zařízení a poté postupujte podle kroků aplikace.

Řada SONOFF Matter Devices

 
 
Novinky Sonoff pro rok 2023.

Inteligentní LCD snímač teploty a vlhkosti

SONOFF SNZB-02D

 
 
 

Vysoká přesnost

Vestavěný senzor švýcarské výroby zajišťuje přesné měření pokojové teploty a vlhkosti.

Do stejného prostředí jsme umístili 7 senzorů SNZB-02D a vlhkoměr, teploměr.

 
Závěr:
Přesnost teploty: ±0,2℃
Přesnost vlhkosti: ±2%RH

SONOFF
SNZB-02D

Displej LCD
Vysoká přesnost 
kompatibilní se standardem ZigBee
Ukládání a export dat
Více možností montáže
Další podrobnosti budou brzy zveřejněny....

  

 

 
 
 
Srovnání Sonoff POW R2 a Sonoff POW Elite a Origin.
 • Celkově je ESP32 výkonnější než ESP8266. Spotřebovává pouze 5 µA při nejnižším nastavení výkonu ve srovnání s 20 µA spotřebovávanými jeho předchůdcem a má typické taktování dvakrát rychlejší. Vestavěné režimy Bluetooth a zvýšený počet pinů GPIO.
 • Maximální zátěž 15A VS 16A (20A u výkonnější verze)
 • Záznam historie spotřeby 100dní VS 180dní
 • Zabudovaný klip na DIN lištu
 • Pohodlnější párování pomocí BT

 

Nový FW pro Sonoff NSpanel a Zigbee bridge.

 

Firmware NPanel 1.2.0 je aktualizován! co je nového:

Podpora tepl. kalibrace a nastavení odchylky
Widgety podporují přidání 
DUALR3 , DUALR3 Lite a D1
Převod mezi 12hodinovým a 24hodinovým formátem
Vlastní tepl. rozsah ±5℃
Změněn název vícekanálového zařízení
Optimalizace problémů s umístěním 
Zobrazení ikony vnitřní teploty
Zobrazit NPanel

 

Firmware ZB Bridge 1.5.0 je aktualizován! co je nového:

Opraven problém s jednovodičovým Zigbee přepínačem ZBMini-L offline.
Podívejte se na ZBBridge

Sonoff M5 nástěnný vypínač

Sonoff nám zase chystá nějakou inovaci právě začala plná výroba Sonoff NSpanelu a už tu máme odpočet do staru další novinky.

Těm z vás, kterým nevyhovuje skleněná dotyková plocha série Sonoff TX, by mohl vyhovovat Sonoff M5 mechanický vypínač s rychlou odezvou, alespoň tak se to píše ve FB statusu přímo ze továrny Sonoff. Vypínače vypadají jako klasické, ale není třeba se pro zapnutí dotknout vymezeného dotykového bodu, tím tedy vypínač zapnete i bez vizuální kontroly, typicky za dveřmi pouze hmatem.

Něco podobného již na trhu pro eWelink je a vzhledem k úspěšnosti produktu se Sonoff pravděpodobně odhodlal k výrobě také, níže vidíte pro lepší ilustraci mechanický vypínač pro aplikaci eWeLink, ale nejedná se o Sonoff originál, ten bude vyráběn za cca několik týdnů.

 

Sonoff katalog aktuální k září 2021.

Děkujeme za váš zájem, níže nabízíme ke stažení Sonoff katalog, neboli seznam zařízení, která jsou vydávána pod značkou Sonoff.

 

SONOFF-Product-katalog-Brochure

Struktura katalogu, kde co najdete:

 • O Sonoff
 • Seznamy podporovaných hlasových asistentů
 • Sonoff Basic
 • Sonoff RF
 • Sonoff Mini
 • Sonoff Dual
 • Sonoff Dual R3
 • Sonoff TH10/16
 • Sonoff POW R2/R3
 • Sonoff 4CH/ 4CH PRO
 • Sonoff ifan
 • Sonoff Micro
 • Sonoff Slampher
 • Sonoff S26
 • Sonoff S26 R2ZB
 • Sonoff S31
 • Sonoff S55
 • Sonoff TX
 • Sonoff T2EU RF
 • Sonoff NS panel
 • Sonoff D1
 • Sonoff L2/L2 light
 • Sonoff B02/B05
 • Sonoff A60/ST64 filament
 • Sonoff GK-200MP2-B
 • Sonoff RF Bridge 
 • Sonoff Zigbee Bridge
 • Sonoff příslušenství
 • Sonoff senzory

Stránka 3 z 4 - 36 položek celkem