Tuya WIFI SPÍNAČ 5V/85-250V
Kód: 1443Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Spínač / relé |
| Komunikační protokol: | Wifi, RF 433 |
| Maximální zátěž/kanál: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V, 5V |
| Počet kanálů: | 1 kanálové |
| Rozměry: | 69*41*20 mm |
| Napájení: | AC 85-250V , Micro USB 5V input |
| Maximální spínaný proud: | 2200W/10A |
| Životnost: | Více než 100.000 sepnutí |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Pracovní teplota: | -20℃~70℃ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)