Tuya Smart switch
Kód: 1269Související produkty
Detailní popis produktu


Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Spínač / relé |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Maximální zátěž/kanál: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 1 kanálové |
| Napájení: | 90-250V AC |
| Maximální proud: | 10A (dlouhodobé zatížení doporučujeme max 7A) |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)