Tuya otvírač garážových vrat
Kód: 1470Detailní popis produktu
- kompatibilní se všemi pohony, které umožňují zapojení ovládacího tlačítka typu "NO" (normally open = normálně rozpojeno)
- magnetický senzor otevření/zavření je spojen se spínačem kabelem o délce 5 m
- možnost ovládání hlasem prostřednictvím Amazon Alexa Echo a Google Home



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrata a rolety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Napájení: | DC 5V |
| Modelové číslo: | TYLK-H1 |
| Rozměry: | 88x38x22mm |
| Pracovní teplota: | -20℃~70℃ |
| Pracovní vlhkost: | ≥ 80% |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)