Chytrá domácnost Sonoff

Ahoj všichni! V dnešním příspěvku se podíváme na některá nová zařízení pro chytrou domácnost Sonoff ewelink, která byla uvedena na trh v roce 2022 a 2023. Pokud jste fanoušky této značky, určitě vás zaujmou tyto novinky!

Sonoff je jedna z nejpopulárnějších značek pro chytrou domácnost na světě. Nabízí širokou škálu produktů, které lze ovládat pomocí aplikace eWeLink na vašem mobilním telefonu nebo hlasovými asistenty jako Google Assistant nebo Amazon Alexa. Můžete tak snadno zapínat a vypínat světla, spínat spotřebiče, měřit teplotu a vlhkost, nastavovat scény a automatizace a mnoho dalšího.

V roce 2022 a 2023 představila Sonoff několik nových zařízení pro chytrou domácnost, které rozšiřují její portfolio a přinášejí nové funkce a možnosti. Podíváme se na některé z nich:

- Sonoff NSPanel PRO: Tento multifunkční LCD panel s funkcí Zigbee 3.0 bridge je skvělým doplňkem pro vaši chytrou domácnost. Můžete ho umístit na zeď nebo na stůl a ovládat pomocí dotykové obrazovky nebo hlasu své zařízení kompatibilní s eWeLink nebo Zigbee 3.0. Panel má zabudovaný mikrofon, reproduktor, světelný senzor a termostat. Zobrazuje statistiky spotřeby, neomezeně widgetů, vlastní tapetu a interkom - spolupracuje s kamerou.

- Sonoff iHost Smart Home Hub: Tento lokální server pro všechna vaše zařízení kompatibilní s eWeLink je ideálním řešením pro ty, kteří nechtějí zapojovat externí (čínské) servery nebo nemají připojení k internetu. Zařízením lze ovládat pomocí místního webového rozhraním eWeLink Cast v libovolném webovém prohlížeči nebo pomocí aplikace eWeLink po propojení vašeho účtu eWeLink Cloud se zařízením Sonoff iHost. Podporuje také doplňky Docker a tím podporu pro NodeRED, Tasmota, TTS atd.

- Sonoff ZigBee set: Tento startovací set obsahuje univerzálni ZigBee 3.0 hub Sonoff ZigBee PRO a čtyři zařizeni dle vašeho výběru (Sonoff SNZB 01-04, Sonoff Mini ZigBee). Můžete tak snadno vytvořit bezdrátovou síť ZigBee pro vaše čidla teploty a vlhkosti, pohybu, kontaktu dveři/okena nebo bezdrátových spinačů.

To je jen několik z mnoha nových zařizeni pro chytrou domacnost Sonoff ewelink z roku 2022 a 2023. Pokud jste zvídavý na další produkty této značky nebo si chcete něco objednat,tak jste tady správně.