Tuya inteligentný prepínač 4CH wifi
Kód: 1315Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače Wifi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Spínač / relé |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Maximální zátěž: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Napájení: | AC 85-250V |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi + Bluetooth |
| Maximální proud: | 10A/kanál (16A maximálně celkem) |
| Rozměry: | 81x76x28mm |
| Pracovní teplota: | -20ºC-70ºC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)