Tuya 4ch GSM 4G-LTE spínač
Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozměry: | 73x46x29mm |
| Napájení: | AC 7-32V , Micro USB 5V input |
| Maximální spínaný proud: | 2200W/10A |
| Životnost: | Více než 100.000 sepnutí |
| Způsob připojení: | 4G-LTE |
| Pracovní teplota: | -20℃~70℃ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
