eWeLink TH20 termostat s vodotěsným senzorem teploty
Kód: 1776/DS1Súvisiaci tovar
Podrobný popis





Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Maximální zátěž: | 20A |
| Maximální proud: | 16A |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Rozměry: | 94x57x32mm |
| Rozsah měření teploty: | -55℃~+125℃ |
| Délka kabelu s čidlem: | 1m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)