eWeLink wifi spínač 5V/7-32V termostat
Kód: 1482/SI7Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Maximální zátěž: | beznapěťové, 10A |
| Rozměry: | 69*41*20mm |
| Pracovní teplota: | -20C~70°℃ |
| Způsob připojení: | Wi-Fi 2.4ghz b/g/ n+RF |
| Maximální proud: | 2000W /10A/gang |
| Napájení: | DC/AC 5V/7-32V |
| Certifikace: | CE,RoHS |
| Délka kabelu s čidlem: | 1m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)