Tuya inteligentný gombík
Kód: 1200Súvisiaci tovar
Podrobný popis


Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zariadenia: | Ostatní |
| Komunikačný protokol: | Zigbee 3.0 |
| Podle funce: | Tlačítka a ovladače |
| Typ baterie: | CR2032 3V |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Pracovní vlhkost: | 90%RH |
| Životnost baterie: | 1 rok |
| Rozměry: | 40x40x26mm |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
