SONOFF Zigbee SNZB-01P
Súvisiaci tovar
Podrobný popis





Dodatočné parametre
| Kategória: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 6920075740615 |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Podle funce: | Tlačítka a ovladače |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Pracovní teplota: | -10°C~+60°C |
| Baterie: | CR2477 |
| Materiál: | PC |
| Hmotnost: | 27,8g |
| Rozměry: | 45x45x17,7mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.png)