Tuya RF senzor k meteostanici
Kód: 1734Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Typ zariadenia: | Senzor / čidlo |
| Komunikačný protokol: | RF 433 |
| Napájení stanice: | DC5V1A Type-C nebo 2*AAA |
| Baterie senzor: | 2*AAA |
| Dosah senzoru: | 100m v otevřeném terénu |
| Rozsah detekce teploty: | -10 °C~60 °C |
| Rozsah detekce vlhkosti: | 0%-99% RH |
| Přesnost: | ±0,3°C/ ±3%RH |
| Rozměry: | 105*76*16mm (display), 72*25*20mm (snímač) |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
