Tuya wifi meteostanica s dvoma senzormi
Kód: 1701/2 S2Súvisiaci tovar
Podrobný popis




Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Senzor / čidlo |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Napájení stanice: | DC5V1A Type-C |
| Baterie senzor: | 2*AAA |
| Dosah senzoru: | 100m v otevřeném terénu |
| Rozsah detekce teploty: | -10 °C~60 °C |
| Rozsah detekce vlhkosti: | 0%-99% RH |
| Přesnost: | ±0,3°C/ ±3%RH |
| Rozměry: | 105*76*16mm (display), 72*25*20mm (snímač) |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
Video
Diskusia
Výpis diskusií
R
Home Asisitent
Radek
Je možná jednoduchá implementace do Home Asistent? Tak abych nemusel nic flashnout?
-1.png)