Tuya Smart Gas Detektor plynu a dymu
Kód: 1580Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Pracovní teplota: | -20℃~+80℃ |
| Napájení: | 5V a 1A |
| Způsob připojení wifi: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| Hmotnost: | 100g |
| Rozsah CO (oxid uhelnatý): | 0-500ppm |
| Plyn(CH4) Rozsah měření: | 0-20 LEL% |
| Rozměry: | 100x100x35mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)