Tuya wifi detektor dymu
Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Baterie: | 2xLR03 |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Pracovní teplota: | -10℃~65℃ |
| Maximální intenzita zvuku: | 90dB/1m |
| Rozměry: | 90x90x40mm |
Pridať komentár
Výpis diskusií
IW
dotaz na vypnutí alarmu detektoru kouře
Ivo Wohlrab
Dobrý den, chtěl jsem se ještě jednou ujistit, že u výrobku 1272 - "Tuya wifi detektor kouře" lze alarm - pískání (siréna) vypnout - zrušit v mobilní aplikaci nebo jen tlačítkem na těle detektoru.
Zakoupil jsem dříve levnější detektor kouře a u něj je možné alarm - pískání vypnout - zrušit jen tlačítkem na něm, což v případě stropů 2,7 m není příjemné.
Děkuji a přeji příjemný a úspěšný den
Ivo Wohlrab
