Tuya trojfázový elektromer wifi spínač a oboustranný měřič energie
Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Třída přesnosti: | 1třída , IEC62053-21 |
| Rozměry: | 126 x 98 x 78mm |
| Jmenovité napětí: | 380V |
| Certifikace: | CE |
| Maximální proud: | 80A |
Pridať komentár
Výpis diskusií
Z
TUYA TŘÍFÁZOVÝ ELEKTROMĚR
Zdeněk
Budete prodávat krom této verze "TY" i novou verzi "IVAP"? Dle popisu by měla umět rozlišít odběr a dodávku. Takže vhodné pro FV.
S
TUYA TŘÍFÁZOVÝ ELEKTROMĚR
Smart-switch.cz
Dobrý den,
můžete nám prosím poslat link, rád se na něj podívám, případně ho mohu objednat.
