Vonkajšia zásuvka TUYA IP66
Kód: 1173/VYPSúvisiaci tovar
Jednokanál: vypínač
Skladem
(3 ks)
| 1173/VYP
Môžeme doručiť do:
30.4.2026
€36,57
€30,22
bez DPH
Dvojkanálový: vypínač
Skladem
(>10 ks)
| 1173/VYP2
Môžeme doručiť do:
30.4.2026
€48,78
€40,31
bez DPH
Podrobný popis
- zapnite akýkoľvek spotrebič odkiaľkoľvek pomocou aplikácie v telefóne so systémom iOS a Android
- stupeň krytia IP66 aj pri zapojení do zásuvky
- západka na pevné zatvorenie zásuvky
- dva typy verzií s jedným/dvoma kanálmi

- stupeň krytia IP66 znamená:
1. Ochrana proti intenzívnemu postreku vodou. Voda je vedená cez 12,5 mm dýzu pod všetkými uhlami s prietokom 100 litrov za minútu pri tlaku 100 kN/m2 po dobu najmenej 3 minút zo vzdialenosti 3 metrov
2. Ochrana proti vniknutiu cudzích predmetov a prachu
3. Ochrana pred nebezpečným kontaktom

- Robustná konštrukcia pre vysoký stupeň ochrany:

Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Napětí: | 110-250V |
| Způsob připojení : | Wi-Fi 2.4GHz b/g/n |
| Standard: | EU |
| Maximální spínaný výkon: | 3500W, 16A |
| Stupeň ochrany: | IP66 |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)