TUYA vonkajšia zásuvka s meraním spotreby IP44
Kód: 1695Podrobný popis




Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Napájení: | AC 100~240V |
| Maximální proud: | 10A |
| Stupeň krytí IP: | IP44 |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| Klidová spotřeba (stand-by): | 0,3W |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)