📲 Aplikácia Tuya Smart / Smart Life (Android & iOS).
✔️ Chytrý Wi-Fi ventil s meraním – umožňuje diaľkové ovládanie prívodu vody a sledovanie spotreby.
📶 Wi-Fi pripojenie 2,4 GHz / 5 GHz – stabilné ovládanie bez potreby ďalších hubov.
🔧 Meranie prietoku, tlaku a teploty vody – monitoruje dôležité parametre v reálnom čase.
🗣️ Hlasové ovládanie – kompatibilné s Amazon Alexa a Google Home.
🔄 Podpora scén v aplikácii – automatizácia zavlažovania podľa individuálnych potrieb.
⚡ Napájanie 5V DC – bezpečná a energeticky úsporná prevádzka.
🔋 Záložná batéria – pri výpadku napájania sa ventil automaticky uzavrie.
💧 Vodotesné prevedenie s IP66 – odolné voči prachu a vode, vhodné na vonkajšie použitie.
💡 Robustná kovová konštrukcia – odolné prevedenie s maximálnym pracovným tlakom až 10 bar.
Tuya ventil s meraním prietoku
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Funkcia záložnej batérie
1. Zálohovanie batériou, na aktiváciu interného zdroja napájania je potrebný externý zdroj napájania;
2. Po odpojení externého napájania sa WiFi automaticky vypne, nie je možné ho ovládať na diaľku pomocou APP, iba miestnym ovládaním otvorenia/zatvorenia ventilu;
3. Nemôže lokálne ovládať otváranie/zatváranie ventilu, keď je napätie batérie nižšie ako 3,8 V. Keď napätie batérie klesne pod 3,5 V, ventil sa automaticky uzavrie a zariadenie sa vypne;
4. V režime zálohovania batérie bude kontrolka otvorenia/zatvorenia ventilu blikať raz po 10 sekundách;
5. Prebudenie MCU v jednominútových intervaloch, keď je ventil otvorený, a prebudenie WiFi uplinku, ak sa zmení bod DP.





Dodatočné parametre
| Kategória: | Zavlažovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Napájení: | DC 5V/2A |
| Doba zavření/otevření: | 12s |
| Pracovní teplota: | 1 - 60℃(34 - 140℉) |
| Způsob připojení: | 2.4G+5G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| Baterie (záložní): | 3xAA |
| Velikost závitu: | 3/4" DN20 (vyrábí se pouze v této velikosti) |
| Přesnost měření: | 0,1gal |
| Stupeň krytí IP: | IP66 |
| Rozměry: | 195mm*78mm*102mm |
Video
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
