Zigbee 3.0 senzor teploty a vlhkosti zigbee čidlo teploty a vlhkosti
Súvisiaci tovar
Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozměry: | 35x35x8mm |
| Hmotnost: | 15,5g |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Typ baterie: | 3V (CR2032) |
| Rozsah měření teploty: | -10℃~40℃ |
| Rozsah měření vlhkosti: | 10% - 95% |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
