📲 Kompatibilita – funguje s RF zařízeními pracujícími na frekvenci 433 MHz.
✔️ Čtyřtlačítkový RF dálkový ovladač – umožňuje ovládání až čtyř zařízení jedním ovladačem.
📡 Frekvence 433 MHz – spolehlivá komunikace na delší vzdálenosti.
🔋 Napájení baterií 27A 12V – dlouhá výdrž pro bezproblémový provoz.
🔧 Snadné párování – rychlé připojení k podporovaným RF zařízením.
🛠️ Kompatibilní zařízení – např. Sonoff RF, RF Bridge, TX2, TX3, E27, 4CH PRO.
📏 Kompaktní rozměry – vhodné pro běžné nošení a použití jako klíčenka.
💡 Rozšířené ovládání – ideální pro světla, zásuvky a další domácí zařízení.
Sonoff D1 Dimmer wifi stmívač osvětlení
Kód: 623Související produkty
Detailní popis produktu
Chytrý stmívač Sonoff D1 s dálkovým ovládáním RM433R2
Díky možnosti nastavit různé úrovně jasu, zapnout nebo vypnout světlo, nastavit chytré plány - spínač výrazně zlepšuje systém osvětlení v domě. Vypínač lze ovládat pomocí dálkového ovladače RM433, aplikace eWeLink, Alexa a Google Home.

Ideální řešení pro děti
Vypínač může být ideálním řešením v dětském pokoji. V případě, že se naše ratolest bojí tmy, lze v okamžiku, kdy jde spát, nastavit ztlumení světla na 20-30 %, přičemž po uplynutí stanovené doby by se světlo vypnulo.

Pohodlí především
V závislosti na vašich potřebách můžete dálkový ovladač ze základny vyjmout, takže je možné osvětlení ovládat i bez použití aplikace v telefonu, nebo dálkový ovladač v základně ponechat a zacházet s ním jako s jednoduchým vypínačem. Pomocí dálkového ovladače (lze zakoupit samostatně) můžete světlo okamžitě vypnout, aniž byste se museli odtrhnout od pohovky, nebo nastavit jednu ze 4 úrovní osvětlení.

Chytré plány
Vypínač má dva nové režimy - režim východu a západu slunce. Pomocí aplikace můžete nastavit rozvrh, podle kterého se při západu slunce světlo v domě rozsvítí, a při východu slunce světlo zhasne. Můžete například nastavit rozvrh, podle kterého se v 18 hodin světlo rozsvítí na 40 %, v 19 hodin se rozsvítí na 100 % a v 6 hodin ráno zhasne.

Více způsobů ovládání
Zařízení má možnost ovládání pomocí chytrých asistentů, jako je Alexa, Google Home Asistant, ale také pomocí dálkového ovladače nebo aplikace, která je ke stažení pro telefony s operačním systémem Android i iOS. Vyberte si pro vás nejpohodlnější způsob a začněte své dobrodružství s chytrou domácností ještě dnes.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Aplikace: | eWeLink |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Značka: | Sonoff |
| Kategorie zařízení: | Moduly a stmívače |
| Napětí: | 100-240V AC |
| Maximální spínaný výkon: | 200W |
| LED : | 150W |
| barva: | bílá |
| Rozměry: | 62x47x32,5mm (vejde se do běžné montážní krabice) |
| Certifikace: | CE, FCC |
| WiFi standard: | Wi-Fi 2.4GHz b/g/n |
| RF frekvence: | 433.92MHz |
Video JeezyJ
Video pro instalaci
Video pro párování s RM433
Diskuze
Výpis diskuzí
M
Marek
Dobrý den, je možné k tomuto stmívači připojit i mechanické tlačítko kterým bych např pridržením stmival osvětlení a naopak ? Mám takto vyřešené stmivani led GU 10 žárovek tomu určených a k tomu modul na stmívání. Bohuzel to nemohu ovladat pres telefon. Děkuji
S
Dimmer
Smart-switch.cz
Dobrý den, bohužel tlačítko připojit nejde.
