eWeLink Spider Z 5m led pásek ip65
Kód: 830Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Napájení: | 250V AC 12V DC 1,5A (součást balení) |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Provozní teplota: | -20ºC - +50ºC |
| Výkon: | 18W |
| Stupeň ochrany: | IP65 (LED pásek, zdroj a ovladač stupeň ochrany nemají) |
| Typ led: | SMD 5050 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Výpis diskuzí
P
Napájení 250V AC 12V DC 1,5A (součást balení)
Petr
Nám v balení zdroj nedorazil. Díky za info.
-1.png)