SONOFF DW Gen2 Zigbee chytrý senzor pro dveře/okna SNZB-04PR2
Kód: 1984Detailní popis produktu





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sonoff/eWeLink |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Aplikace: | eWeLink |
| Typ zařízení: | Senzor / čidlo |
| Komunikační protokol: | Zigbee 3.0 |
| Podle účelu: | Senzory |
| Typ čidla: | Oken a dveří |
| Značka: | Sonoff |
| Způsob připojení: | Zigbee 3.0 (IEEE 802.15.4) |
| Napájení: | 2x 1,5V AAA baterie |
| Instalační vzdálenost: | < 20 mm (mezi magnetem a senzorem) |
| Pracovní vlhkost: | % – 95% RH (nekondenzující) |
| Pracovní teplota: | -10°C až 40°C |
| Rozměry (Senzor): | 78 x 30 x 19 mm |
| Rozměry (Magnet): | 41 x 14 x 15 mm |
| Hmotnost: | 45 g (bez baterií) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
