SONOFF Hydro ONE lite Zigbee Inteligentní vodní ventil
Kód: 2037Detailní popis produktu




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sonoff/eWeLink |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | eWeLink |
| Typ zařízení: | Zahrada |
| Komunikační protokol: | Zigbee 3.0, BLE (bluetooth) |
| Velikost ventilu: | 3/4" (DN20) |
| Značka: | Sonoff |
| Název produktu: | Sonoff Hydro ONE Lite (Zigbee Smart Water Valve) |
| Bezdrátové připojení: | Zigbee 3.0 / Bluetooth (BLE) |
| Pracovní tlak vody: | 0,06 – 0,8 MPa (0,6 – 8 bar) |
| Pracovní teplota: | 5 °C až 60 °C |
| Stupeň krytí (vodotěsnost): | IP55 |
| Materiál těla: | PC + ABS (odolný proti UV záření) |
| Materiál závitu: | Masivní mosaz |
| Napájení: | 4x 1.5V AA baterie |
| Rozměry: | 152 x 100 x 46 mm |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
