Sonoff S60TPF zásuvka s měřením spotřeby energie Chytrá WiFi zásuvka s termostatem, EU standard
Kód: 1485Související produkty
Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sonoff/eWeLink |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Aplikace: | eWeLink |
| Typ zařízení: | Zásuvka |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Podle účelu: | Spínače a zásuvky |
| Značka: | Sonoff |
| Maximální proud: | 16A (4000W) |
| Vstupní napětí: | 250V |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi + Bluetooth |
| Rozměry: | 50x50x61,5mm |
| Hmotnost: | 79g |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Pracovní vlhkost: | 5% - 95% |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
