Sonoff wifi kamera HD PT2
Kód: 1782Detailní popis produktu

Inteligentní automatické sledování pro zvýšené zabezpečení
Jakmile se osoba nebo objekt pohybuje v zorném poli kamery, budete mít jasnější přehled o důležitých událostech v okamžiku, kdy se odehrávají.


Flexibilní instalace
Ať už je CAM-PT2 umístěn na stole nebo namontován pro širší výhled, zajišťuje stabilní a spolehlivý výkon pro všechny vaše monitorovací potřeby.
Ultimátní ochrana soukromí
Nastavte digitální žaluzie, chraňte soukromí Přizpůsobitelné zóny soukromí vám umožňují určit konkrétní oblasti, které by neměly být monitorovány, a nabízejí tak personalizovaný bezpečnostní zážitek.
Chytré oči v noci
Vybaven režimem inteligentního nočního vidění, který zajišťuje neustále jasný obraz. Neviditelné 940nm IR noční vidění.
Vybaven dvěma neviditelnými infračervenými světly o vlnové délce 940 nm, která zajišťují jasné a nerušené noční vidění i za zhoršených světelných podmínek – a šetrně tak chrání spánek vašeho dítěte.
Plně barevné noční vidění. Vestavěný světelný senzor automaticky aktivuje dvě bílá světla pro kompenzaci jasu, což umožňuje plnobarevné noční vidění pro živý a realistický obraz i ve tmě.

Přesná detekce, zachycení pohybu
Inteligentní zóny detekce pohybu v kombinaci s technologií detekce osob s umělou inteligencí zajišťují přesná upozornění a monitorování, čímž efektivně snižují falešné poplachy způsobené domácími mazlíčky nebo změnami prostředí.

Inteligentní automatické sledování pro zvýšené zabezpečení
Jakmile se osoba nebo objekt pohybuje v zorném poli kamery, budete mít jasnější přehled o důležitých událostech v okamžiku, kdy se odehrávají.



Flexibilní instalace
Ať už je CAM-PT2 umístěn na stole nebo namontován pro širší výhled, zajišťuje stabilní a spolehlivý výkon pro všechny vaše monitorovací potřeby.


Ultimátní ochrana soukromí
Nastavte digitální žaluzie, chraňte soukromí Přizpůsobitelné zóny soukromí vám umožňují určit konkrétní oblasti, které by neměly být monitorovány, a nabízejí tak personalizovaný bezpečnostní zážitek.

Chytré oči v noci
Vybaven režimem inteligentního nočního vidění, který zajišťuje neustále jasný obraz. Neviditelné 940nm IR noční vidění.
Vybaven dvěma neviditelnými infračervenými světly o vlnové délce 940 nm, která zajišťují jasné a nerušené noční vidění i za zhoršených světelných podmínek – a šetrně tak chrání spánek vašeho dítěte.
Plně barevné noční vidění. Vestavěný světelný senzor automaticky aktivuje dvě bílá světla pro kompenzaci jasu, což umožňuje plnobarevné noční vidění pro živý a realistický obraz i ve tmě.



Přesná detekce, zachycení pohybu
Inteligentní zóny detekce pohybu v kombinaci s technologií detekce osob s umělou inteligencí zajišťují přesná upozornění a monitorování, čímž efektivně snižují falešné poplachy způsobené domácími mazlíčky nebo změnami prostředí.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sonoff/eWeLink |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Aplikace: | eWeLink |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Typ kamery: | Vnitřní kamery, Otočné (PTZ) |
| Značka: | Sonoff |
| Rozlišení: | 1080P |
| Napájení: | 5V 2A |
| Pracovní teplota: | -10 °C - 40 °C |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| Rozměry: | 74x119mm |
| Formát videa (video komprese): | H.264 |
| Hmotnost: | 193g |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
