SONOFF Zigbee MINI - L2 Extreme zigbee spínač bez nutnosti vodiče N
Kód: 1314Související produkty
Detailní popis produktu
Chytrý spínač Sonoff ZBMINIL2
Chcete snadněji spravovat svá zařízení? S vypínačem Sonoff to bude možné! S jeho pomocí získáte kontrolu nad osvětlením. Vyznačuje se malými rozměry, takže jej snadno nainstalujete do různých montážních krabic, a navíc spolupracuje s různými typy vypínačů. Navíc jej můžete ovládat hlasem, protože je kompatibilní s aplikacemi Google Home nebo Amazon Alexa.

Chytrý vypínač
Vypínač Sonoff Smart Switch se vyznačuje malými rozměry, takže jej můžete namontovat do různých montážních krabic, dokonce i do té nejmenší - EU/86/120. Navíc funguje s různými typy externích vypínačů, jako je kolébkový vypínač nebo nástěnný vypínač s tlačítky. Zařízení Sonoff se také snadno instaluje a nevyžaduje nulový vodič.

Více možností ovládání
Inteligentní spínač Sonoff má možnost obousměrného ovládání. Můžete jej snadno připojit k osvětlení schodiště. Navíc pro ještě snadnější ovládání můžete vytvářet chytré scény a pomocí funkce časovače můžete nastavit, kdy se mají světla zapnout, vypnout, nebo naplánovat časové smyčky.

Jednoduchost a spolehlivost
Pro větší pohodlí má spínač Sonoff možnost hlasového ovládání, protože vykazuje kompatibilitu s aplikacemi Google Home, Amazon Alexa nebo Alice. Navíc se nemusíte obávat problémů s internetem, protože Sonoff se svým spínačem Zigbee 3.0 se může připojit k rozbočovači Zigbee a vytvořit domácí síť LAN. Navíc máte možnost ovládat osvětlení, i když jeho výkon je pouze 3 W.

Rychlé spuštění
Připojení chytrého spínače je velmi snadné. Stačí jej propojit se správným zařízením a poté stáhnout aplikaci eWeLink. Nyní stačí spárovat telefon a zařízení pomocí technologie Bluetooth. To vám umožní vykonávat kontrolu nad celou domácností, i když jste v práci nebo na nákupech.

Záruka bezpečnosti
Chytrý vypínač Sonoff ZBMINIL2 je zárukou bezpečnosti, a proto je jeho kryt vyroben z PC se stupněm požární odolnosti V-0. Navíc svorkovnice zaručují bezpečnost kabelů a zajišťují jejich spolehlivé připojení. Spínač je také vybaven jádrem EFR32MG22, které se vyznačuje nízkou spotřebou energie. To vše znamená, že inteligentní spínač Sonoff můžete bezpečně používat.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 6920075778298 |
| Aplikace: | eWeLink |
| Podle účelu: | Spínače a zásuvky |
| Maximální proud: | 6A |
| Pracovní napětí: | 110-230V AC |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4.2.4GHz |
| Rozměry: | 39,5x32x18,4mm |
| Materiál: | PC V0 |
-1.png)