Tuya chytrá klíčenka chytrý hledač klíčů
Kód: 1263Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Ostatní |
| Komunikační protokol: | BLE (bluetooth) |
| Rozměry: | 39*39*7 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Způsob připojení: | 2.4 GHZ Bluetooth |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
