Tuya ultrasonický senzor plynové bomby
Detailní popis produktu
Kontrola před instalací
-
Ověřte tloušťku dna plynové láhve – doporučená je maximálně 5 mm.
-
Zkontrolujte, zda se na dně láhve nenachází usazeniny nebo nečistoty, které by mohly bránit šíření ultrazvuku.
-
Ujistěte se, že dno plynové láhve není duté – senzor na dutý materiál nefunguje.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Model: | ME204W |
| Aplikace: | Tuya Smart / Smart Life (Android & iOS) |
| Připojení: | Wi‑Fi 2.4 GHz (IEEE 802.11 b/g/n) |
| Měřicí rozsah: | 0,1 – 1 m (ultrazvukové měření) |
| Přesnost měření: | ±2 cm |
| Napájení: | 100–240 VAC → 5 V DC (USB adaptér) |
| Provozní teplota: | –20 °C až +70 °C |
| Dosah signálu: | až 30 (bez překážek) |
| Rozměry: | 17×12×9 cm |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
