Tuya wifi termostat
Kód: 1146Detailní popis produktu
.jpg)

Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Maximální zátěž: | 16A |
| Pracovní napětí: | 100-240V AC 50/60Hz |
| Maximální spínaný proud: | 10A |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Rozsah měření: | -30~105℃ |
| Délka kabelu s čidlem: | 2m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)