Tuya zigbee solární senzor osvětlení LUX
Kód: 1773Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Senzor / čidlo |
| Komunikační protokol: | Zigbee 3.0 |
| Podle účelu: | Senzory |
| Typ čidla: | Osvětlení |
| Stupeň ochrany: | IP65 |
| Citlivost RX: | 5lux sensitivity na ≤100LUX |
| Pracovní teplota (S-Mate): | -20 °C až 70 °C |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Rozměry: | 70x70x29mm |
| Rozsah měření v LUX: | 0-83000LUX |
| Optický senzor: | OPT3004DNPR |
| Příkon: | 0.0010 W (běžný), 0.0027 W (max.) |
| Cyklus měření: | každých 5 s + 180 s fixní režim / ruční hlášení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
