eWeLink zigbee 3.0 bridge
Kód: 1764Související produkty
Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Aplikace: | eWeLink |
| Podle účelu: | Zigbee brány |
| Způsob napájení: | 5V DC / 0,5A USB C |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4.2.4GHz |
| Pracovní teplota: | -10 °C - 50 °C |
| Rozměry: | 60x60x15mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)