Co je nového v eWeLink aplikaci V4.26.

Nyní přichází eWeLink V4.26. Chcete vědět, jaké funkce byly podporovány a optimalizovány? V této verzi vám přineseme další úžasné funkce, jako je Fusion Link, nastavení typu spínačů a zástrček, nastavení zpětného chodu pro vaše světlo ve scéně a tak dále. Nemůžu se dočkat, až vám je představím.

Fusion Link

Párování zařízení bylo vždy problémem, který trápí mnoho uživatelů. Aby uživatelé mohli rychleji spárovat více zařízení. V této verzi jsme spustili Fusion Link. Fusion Link kombinuje režimy Quick Pairing, Bluetooth Pairing a Compatible Pairing a podporuje přidávání více Bluetooth a WiFi zařízení současně.

Krok 1. Otevřete aplikaci eWeLink a otevřete Fusion Link v Pilot Features

Krok 2. Klepněte na + na domovské stránce

Krok 3. Podle kroku spárujte svá zařízení

1-kanálové přepínače a zástrčky lze nastavit na typ zobrazení

Vzhledem k tomu, že mnoho uživatelů používalo 1-kanálové spínače a zástrčky k ovládání, jako jsou světla, ventilátory atd. Pro lepší rozlišení a ovládání těchto zařízení můžete v nastavení zařízení nastavit typ zobrazení. Například poté, co nastavíte typ displeje vašeho S40 na světlo, zobrazí se jako světlo v aplikaci eWeLink.

Krok 1. Otevřete zařízení a klepněte na Nastavení zařízení v pravém horním rohu

Krok 2. Klepněte na Zobrazit jako

Krok 3. Vyberte typ a klepněte na Uložit

Nastavte zpětný chod pro vaše světlo ve scéně

V minulých verzích jste mohli ve scéně zapínat a vypínat světla. V této nové verzi můžete změnit jeho aktuální stav obráceným způsobem.

Scéna podporuje světlo Yeelight

V této verzi lze světla Yeelight nastavit jako scény. A můžete nastavit jeho stav, barvu a jas, jak chcete.