Co je nového v eWeLink V 4.27 ?

Po více než měsíčním intervalu má eWeLink nové funkce, o kterých vás musíme informovat. Jako hlavní součást aktualizované verze jsme výrazně optimalizovali funkci scény, abyste mohli nastavit scénu v různých domácnostech a lépe prohlížet protokoly ve V4.27.

Vytvářejte scény pomocí zařízení různých domácností

Všichni víme, že na eWeLink můžete vytvořit různé domácnosti a můžete nastavit scény pro zařízení v těchto domácnostech. Před V4.27 byly vaše volby uvnitř scény omezeny na aktuální domov. Chytrá zařízení a chytré scény lze nyní v nově vydané verzi spouštět nebo aktivovat ve více domácnostech. Na stránce scény můžete vytvářet scény se zařízeními různých domácností. Pojďme se podívat, jak to nastavit.

Krok 1: Otevřete svůj eWeLink a klepněte na Přidat na stránce Scene

Krok 2: Vyberte chytrá zařízení a poté vyberte svůj domov a zařízení

Krok 3: Vyberte chytrou scénu jako akci
Krok 4: Klepněte na Uložit

Lepší zobrazení protokolů scén

V původní verzi, pokud chcete vidět protokoly různých scén, musíte na ně klikat jeden po druhém. V nové verzi si budete moci prohlédnout všechny své záznamy scén jediným kliknutím. Můžete lépe vidět, ke kterým domovům scény patří a zda byly úspěšně provedeny.

 

Poznámka:
Pokračujeme v aktualizaci verze eWeLink měsíčně. Obvykle se nová verze Androidu aktualizuje na začátku každého měsíce a odpovídající verze pro iOS na konci měsíce. Ve verzi 4.27 iOS jsou optimalizovány také widgety a Apple Watch. Podrobně se vám představíme koncem měsíce.