Co je nového v eWeLink App V5.6

Co je nového v eWeLink App V5.6

eWeLink vydal nejnovější verzi 5.6, nabitou vzrušujícími novými funkcemi a vylepšeními, které slibují, že posílí váš zážitek z chytrého bydlení. Ať už jste technologický nadšenec nebo jen chcete zefektivnit své každodenní rutiny, tato aktualizace má pro každého něco. Pojďme se vrhnout na to nejlepší.

S eWeLink App V5.6 je přidání zařízení Matter do vašeho inteligentního domácího ekosystému tak jednoduché, jak jen pár klepnutí. Možnost „Přidat zařízení“, která se pohodlně nachází v pravém horním rohu domovské obrazovky, nyní umožňuje bezproblémové objevování a integraci zařízení kompatibilních s Matter a zjednodušuje proces nastavení pro bezkonkurenční pohodlí.

Podpora senzoru Matter TH a senzoru dveří/oken Matter

Monitorování teploty a vlhkosti je nyní chytřejší s přidáním senzorů Matter TH a senzorů dveří/oken Matter do seznamu kompatibility eWeLink. Nyní mohou uživatelé vylepšit své možnosti monitorování domácího prostředí pomocí těchto špičkových senzorů, které vždy zajistí optimální pohodlí a bezpečnost.

Inteligentní scény otevřete ze stránky Nastavení zařízení

Správa vašich chytrých scén nebyla nikdy jednodušší. S eWeLink App V5.6 nyní můžete přistupovat a upravovat své automatické a manuální scény přímo ze stránky Nastavení zařízení. Zmocněte se snadné kontroly nad scénami souvisejícími se zařízením pro skutečně personalizovaný zážitek z chytré domácnosti.

Aktualizovaný Android Widget

Aplikace eWeLink App V5.6 představuje významná vylepšení widgetu pro Android, čímž pozvedává uživatelský zážitek do nových výšin. S aktualizovanými funkcemi displeje a přidáním nového typu widgetu Sensor View 2x2 máte nyní okamžitý přístup k důležitým informacím o zařízení, což vám umožňuje lepší vhled do ekosystému vaší chytré domácnosti.

Čas aktualizace zobrazení widgetů

Zůstaňte informováni o stavu svých chytrých zařízení v reálném čase pomocí widgetů zobrazujících čas poslední aktualizace od eWeLink App V5.6.

Nový typ widgetu: Zobrazení senzoru 2x2

S widgetem "Sensor View 2x2" můžete okamžitě sledovat naměřené hodnoty teploty a vlhkosti, upozornění na detekci pohybu a aktualizace stavu dveří/oken. Zůstaňte informováni o podmínkách vašeho domova, aniž byste museli otevírat aplikaci, což vám ušetří čas a námahu.

Níže je uveden seznam zařízení podporovaných pro přidání do widgetu "Sensor View 2x2" v aplikaci eWeLink V5.6:

Typ zařízení

jméno výrobku

Spínač monitorování teploty a vlhkosti

SONOFF TH10R2, SONOFF TH16R2

Monitorování teploty a vlhkosti Switch_Support s funkcí historie

SONOFF TH16R3, SONOFF TH16R3-P, SONOFF THR316, SONOFF THR316D, SONOFF THR320, SONOFF THR320D

Zigbee snímač teploty a vlhkosti

Coolkit ZCL_HA_DEVICED_TEMPERATURE_SENSOR

Zigbee pohybový senzor

SONOFF SNZB-03P

Zigbee dveřní/okenní senzor

SONOFF SNZB-04P

WiFi dveřní/okenní senzor

SONOFF DW2-Wi-Fi-L

Zigbee snímač teploty a vlhkosti s displejem, podpora OTA

SONOFF SNZB-02P, SONOFF SNZB-02D

Zigbee senzor lidské přítomnosti s podporou OTA

SONOFF SNZB-06P

Přijetím aplikace eWeLink App V5.6 zažijete v ekosystému chytré domácnosti vyšší úroveň pohodlí, kontroly a klidu. Bezproblémová integrace zařízení, rozšířená kompatibilita a intuitivní správa scén dohromady vytvářejí skutečně personalizované a efektivní životní prostředí přizpůsobené vašim jedinečným potřebám.

Aplikace eWeLink verze 5.6 byla odeslána do obchodu Google Play a bude postupně přístupná. Uživatelé iOS mohou vydání očekávat do konce května. Zůstaňte naladěni na lepší zážitek z chytrého bydlení!