Co je nového v eWeLink App V5.5

Aplikace eWeLink obdržela novou aktualizaci na verzi 5.5, která je nabitá vylepšenými funkcemi, díky nimž bude váš zážitek z chytré domácnosti ještě intuitivnější a přizpůsobitelný. Tato aktualizace přináší vylepšení simulace přítomnosti v Insight, widgetu pro Android a doby odezvy domovské stránky .

Nastavte dobu běhu zařízení v simulaci přítomnosti

Simulace přítomnosti ve službě Insight vám pomáhá náhodně zapínat a vypínat zařízení, abyste simulovali, že je někdo doma. Simulace přítomnosti byla vylepšena, aby uživatelům umožnila nastavit vlastní doby běhu zařízení pro simulovaná zařízení. Dříve zařízení zůstávala během simulace zapnutá alespoň 10 minut. S verzí 5.5 si nyní můžete upravit dobu zapnutí tak, aby odpovídala vašim preferencím, v rozsahu od 1 minuty do 23 hodin a 59 minut.

Tato přidaná flexibilita zajišťuje, že simulace věrně napodobuje scénáře ze skutečného života, čímž se zvyšuje realističnost a efektivita funkce. Ať už dáváte přednost kratší době provozu nebo delší době simulované přítomnosti, eWeLink vám pomůže.

Optimalizované uživatelské rozhraní Android Widget a rozšířená podpora zařízení

Naše nejnovější aktualizace přináší vylepšení widgetů pro Android. Díky optimalizovanému designu uživatelského rozhraní a přidané podpoře pro jednokanálové zástrčky a přepínače Zigbee nebylo ovládání vašeho chytrého domu nikdy jednodušší. Užijte si bezproblémovou interakci se svými zařízeními prostřednictvím vylepšeného widgetu „Manual Scene 2×2“ doplněného o načítání animací a zobrazení výsledků provedení. Navíc s podporou jednokanálových zástrček a přepínačů Zigbee můžete bez námahy spravovat širší řadu chytrých zařízení přímo z domovské obrazovky pomocí widgetu „Ovládání zařízení 2×2“ nebo „Ovládání zařízení 4×2“.

Snížená doba odezvy domovské stránky

S nejnovější aktualizací aplikace eWeLink App V5.5 jsme výrazně zlepšili dobu odezvy domovské stránky, zejména při práci s více zařízeními. To znamená, že zažijete rychlejší načítání a plynulejší navigaci, což vám umožní efektivněji přistupovat k vašim zařízením chytré domácnosti a ovládat je.

Tým eWeLink je i nadále odhodlán neustále vylepšovat a vylepšovat výkon aplikace, aby bylo zajištěno, že vaše chytrá domácnost bude nejen bohatá na funkce, ale také trvale hladká a pohotová. S každou aktualizací se snažíme poskytnout výjimečný uživatelský zážitek, který vám umožní plně využít pohodlí a automatizaci, kterou technologie chytré domácnosti nabízí.

Aplikace eWeLink verze 5.5 byla odeslána do obchodu Google Play a bude postupně přístupná. Uživatelé iOS mohou vydání očekávat do konce dubna. Zůstaňte naladěni na lepší zážitek z chytrého bydlení!