Co je nového v eWeLink App V5.7

Co je nového v eWeLink App V5.7

Nejnovější aktualizace aplikace eWeLink, verze 5.7, přináší významná vylepšení, která posouvají váš zážitek z chytré domácnosti. Díky novým funkcím, jako je integrace Android Auto, rozšířená podpora widgetů a vylepšená simulace přítomnosti, nebyla správa vašich chytrých domácích zařízení nikdy pohodlnější a efektivnější.

Přidána podpora pro Android Auto

Jednou z výjimečných funkcí aplikace eWeLink App V5.7 je její nová podpora pro Android Auto, která umožňuje ovládat vaše chytrá domácí zařízení přímo z displeje vašeho auta. Nyní mohou uživatelé bez námahy ovládat svůj chytrý dům na cestách přímo z informačního a zábavního systému svého vozu. Pouhým klepnutím lze aktivovat přednastavené scény, jako je „Arrive Home“, které automaticky spustí sekvenci akcí, jako je otevření garážových vrat a rozsvícení světel, čímž se po příjezdu vytvoří vřelá a přívětivá atmosféra. Funkce Family Sharing vám navíc umožňuje sdílet ovládání manuálních scén s rodinnými příslušníky, takže si každý v domácnosti může užívat pohodlí správy chytré domácnosti v autě.

Vylepšená podpora pro Android Widgety

Aktualizace aplikace také posiluje funkčnost widgetů pro Android, což uživatelům umožňuje spravovat širší škálu produktů pro chytrou domácnost přímo z domovské obrazovky. Widgety „Ovládání zařízení 2x2“ a „Ovládání zařízení 4x2“ nyní podporují zařízení, jako jsou čtyřkanálové zástrčky, RGBCW LED žárovky, Wi-Fi chytré stmívače, dvoukanálové zástrčky a chytré nástěnné vypínače, což zajišťuje snadné ovládání na první pohled. .

Typ zařízení

jméno výrobku

Čtyřkanálový Plug_Support 2.4G eWeLink-Remote

Coolkit BL1-S40-01(141), Coolkit CK-BL602-TC-01 (141), Coolkit CK-BL602-4SW-HS-03(141)-1, Coolkit CK-BL602-4SW-HS-03(141 )

Žárovka RGBCW LED

Žárovka ITEAD Sonoff, SONOFF B1, SONOFF B1_R2

Wi-Fi Smart Dimmer Switch

SONOFF D1R1

Dual-Channel Plug_Support 2.4G eWeLink-Remote

Coolkit BL1-S04-01(139), Coolkit CK-BL602-4SW-HS(139)

Chytrý nástěnný vypínač SONOFF SwitchMan

SONOFF M5-2C, SONOFF T5-2C

Simulace přítomnosti nyní podporuje DUALR3 a DUALR3 Lite

eWeLink App V5.7 rozšiřuje sekci Simulace přítomnosti v Insight o podporu pro zařízení DUALR3 a DUALR3 Lite. Tato funkce simuluje obsazený dům náhodným zapínáním a vypínáním světel a spotřebičů během nastavených časů, čímž vytváří iluzi aktivity a odrazuje potenciální vetřelce, když jsou uživatelé pryč.

Aplikace eWeLink V5.7 je nabitá novými funkcemi navrženými tak, aby byla správa chytré domácnosti pohodlnější, automatizovanější a bezpečnější. Díky integraci Android Auto, vylepšené podpoře widgetů a rozšířeným možnostem simulace přítomnosti nabízí tato aktualizace významná vylepšení, která obohatí vaši chytrou domácnost. Upgradujte na eWeLink App V5.7 a využijte tyto vzrušující nové funkce.

Aplikace eWeLink verze 5.7 byla odeslána do obchodu Google Play a bude zpřístupněna postupně. Uživatelé iOS mohou vydání očekávat do konce června. Zůstaňte naladěni na lepší zážitek z chytrého bydlení!

 

Zůstaňte ve spojení s eWeLink
Chcete-li být informováni o nejnovějším vývoji eWeLink a tipech pro chytrou domácnost, spojte se s námi prostřednictvím našich aktivních online kanálů.