eWeLink cloudové úložiště pro kamery

Odemkněte exkluzivní funkce, díky kterým jsou vaše kamery ještě lepší

eWeLink Camera Plan nabízí komplexní službu, která se stará o zabezpečení vašeho každodenního domova. Hlídá váš majetek 24 hodin denně 7 dní v týdnu a bude vás upozorňovat, ať jste kdekoli. Díky vícenásobnému přístupu k živému zobrazení můžete živé vysílání sledovat kdykoli a kdekoli.

  • Historie videa událostí

Kamera začne nahrávat klipy, když detekuje pohyb. Nahraná videa jsou uložena v cloudu po dobu 30 dnů. Umožňuje vám prohlížet klipy kdykoli a kdekoli chcete.

 

  • Spusťte záznam události senzorem

Přizpůsobte si záznam videa přidáním senzoru. Když se stav vašeho senzoru změní, kamera začne nahrávat. Když například dveřní senzor zjistí, že jsou dveře otevřené, kamera zaznamená, co se stalo, a okamžitě vás upozorní.

 

  • Živé vysílání na Echo Show a Google Nest Hub

Nejprve propojte svůj účet eWeLink s Alexa a Google Home a objevte kameru v aplikaci Alexa a aplikaci Google Home. Kdykoli budete chtít sledovat živý přenos, ale nemáte po ruce telefon, zeptejte se Alexy a Googlu. Můžete dokonce sledovat, slyšet a mluvit s Echo Show.

 

  • Živé vysílání na webu eWeLink

Při přidávání příliš mnoha zařízení do aplikace eWeLink je posouvání v aplikaci za účelem nalezení fotoaparátu problém. eWeLink Web je pro vás to pravé, zvláště když sedíte u počítače. Máte snadnější přístup k živému vysílání kamery. Nabízí také lepší zážitek ze sledování na větší obrazovce.

 

  • Upozornění na detekci pohybu

Když kamera zaznamená pohyb v okolí vašeho objektu, okamžitě vás upozorní. Události vám tedy neutečou, i když jste mimo domov.

 

  • Sdílení videa z události

Pomocí Plánu fotoaparátu lze nahraná videa nejen ukládat, ale také sdílet s rodinou a přáteli. Kliknutím na ikonu sdílení můžete klipy sdílet s kýmkoli, kdo se vám líbí, a kdekoli, jako jsou aplikace nainstalované ve vašem telefonu, jako je Facebook, Twitter atd. Šťastné okamžiky zachycené fotoaparátem stojí za sdílení.

 

  • Rychlé zobrazení 2x a 4x videa události

Kontrola všech klipů během dne zabere čas. Zrychlení videa to výrazně usnadní. Nastavte rychlost přehrávání na 2x a 4x, abyste mohli strávit méně času prohlížením více událostí.

 

  • Upozornění na Apple Watch

Když se vaše Apple Watch spárují s vaším iPhonem, upozornění budou na vašem zápěstí. Je to docela praktický přístup k tomu, abyste věděli, co kamera detekuje, zvláště když nemáte možnost dosáhnout na váš mobilní telefon.

 

Další nové funkce přijdou v červnu.

  • Vylepšená upozornění

Oznámení zahrnují bohatý obsah, jako jsou obrázky. Můžete si předem prohlédnout, co bylo zachyceno.

 

  • Animovaný náhled

Když upozornění stisknete a podržíte, zobrazí se krátký klip, takže můžete nahlédnout, co se stalo, a provést rychlejší akci, jako je aktivace sirény při neočekávaných událostech.

 

Cena:

4,99 $/cam/měsíc

34,99 $/cam/rok

 

Kompatibilní :

Sonoff CAM Slim

Sonoff GK-200MP2-B (cloudové úložiště)

(Poznámky: Funkce plánu fotoaparátu závisí na možnostech hardwaru a aktuálně jsou podporovány dva výše uvedené modely.)