nová verze eWeLink 4.22, co je nového?

 

Funkce posouvání Podpora funkce Auto- on 

Funkci Inching jsme zavedli již dříve, například jste mohli nastavit automatické vypnutí světla v koupelně po 30 minutách, když je rozsvítíte. I když naši uživatelé chtějí, aby to fungovalo i naopak, zapněte zařízení automaticky v požadovaný čas, když je zařízení vypnuto. Nyní přichází Auto-on s velkými očekáváními.

Krok 1. Otevřete aplikaci eWeLink, klepněte na své zařízení a klepněte na Nastavení v pravém horním rohu.

Krok 2. Posuňte se dolů a vyberte Nastavení inching .

Krok 3. Vyberte Auto-on a inching Length a potom klepněte na Uložit

Podpora označování sdílených uživatelů pro jasnější záznamy o používání zařízení

Abychom vám pomohli udržet si pořádek a přesně vědět, kdo spustil vaše sdílená zařízení, tato verze podporuje přidání poznámky sdíleným uživatelům. Když jsou sdílená zařízení spuštěna, můžete snadno rozlišit, kteří uživatelé je obsluhují v Nastavení zařízení>Protokoly.

Detektor kouře Zigbee podporovaný jako spouštěče

Když je povoleno „upozornění push“, váš detektor kouře Zigbee odešle do vašeho mobilního telefonu po detekci kouře push notifikaci. Zatímco tato verze podporuje Zigbee Smoke Detector jako spouštěče ve scéně. Detektor kouře Zigbee můžete nastavit jako spouštěče pro snadné vypnutí zařízení v chytré scéně.

Kromě toho je nyní spuštěn plán eWeLink Camera Plan, jedná se o placené cloudové úložiště, kam se mohou ukládat vaši nahraná videa, podporované kamery jsou: Sonoff CAM Slim a Sonoff GK-200MP2-B. Můžete zkontrolovat historii videa událostí, spouštět nahrávání událostí pomocí senzoru atd. Chcete-li se podívat na plán kamery eWeLink, přejděte na link pro popis.