📲 eWeLink Remote – bezdrátové ovládání kompatibilních zařízení.
📶 Bluetooth Low Energy (BLE) – stabilní dosah až 50 m bez nutnosti Wi-Fi.
🔋 Napájení CR2032 – výdrž až 2 roky, výměna bez nářadí.
🎛️ Plochý design v bílé barvě – elegantní a nenápadné provedení.
🧱 Montáž na stěnu / volné použití – oboustranná páska nebo šroubky v balení.
🔧 Kompatibilní s: eWeLink WiFi spínač, eWeLink 5V/32V, eWeLink 5V/250V, eWeLink E27, eWeLink 4CH, eWeLink ovladač rolet.
💡 Ideální pro světla, zásuvky, rolety i scény – bez cloudu, bez zdržení.
eWelink 4CH wifi chytrý spínač
Kód: 1251Související produkty
Detailní popis produktu
Čtyřkanálový WiFi regulátor s beznapěťovými výstupy, který je kompatibilní se softwarem Sonoff Ewelink a má všechny jeho funkce.
Hlavním účelem modulu je přidat inteligenci k zařízením, která již máte. Malé rozměry a rozsah napájecího napětí 5 až 85-250V V AC usnadňují instalaci do cílových zařízení, jako jsou garážová vrata, ovladače bran, ovladače motorů, topné sporáky, rolety.
Řídicí jednotka může pracovat v jednom ze tří režimů:
- Normální – to znamená, že každé relé lze nezávisle zapnout a vypnout
- Impulse – funkce nastavitelná pro každé relé zvlášť – je možné nastavit automatické vypnutí relé po určité době, tzv. impulsní řízení používané při ovládání vrat
- Vazba (blokování) – tato funkce způsobuje, že je v daném okamžiku sepnuto pouze jedno ze čtyř relé, sepnutí jednoho relé automaticky vypne druhé, funkce se používá při ovládání rolet a motorů.
Režim provozu relé se konfiguruje v aplikaci eWeLink.
Technické parametry modulu:
- Napájecí napětí: 5V DC, 85–250V AC
- Přípustné zatížení: 2000W/10A na kanál, 3500W/16A celkem
- Ochrana proti zpětnému připojení napájení
- Komunikace WiFi 2,4GHz
- Beznapěťové výstupy
- 4 relé se zobrazenými výstupy: NC,NO,COM
- Rozměry modulu: 81×81×25mm
- Kryt s montáží na lištu DIN
- Skříňka s montáží na lištu DIN
- Wifi: 2,4 GHz, není kompatibilní s 5GHz sítěmi
- Wifi.
- MCU: BL602
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Aplikace: | eWeLink |
| Maximální zátěž/kanál: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V, 5V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Napájení: | 85-250V AC 50/60Hz /USB5V |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi + Bluetooth |
| Maximální proud: | 10A/kanál (16A maximálně celkem) |
| Rozměry: | 81x76x28mm |
| Pracovní teplota: | -20ºC-70ºC |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)