Sonoff 4CH R3 čtyř kanálový wifi spínač
Kód: 689Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jednoduchý prístup k 3 prevádzkovým režimom
Na rozdiel od predchádzajúcej verzie spínača Sonoff 4CHR2 máme prístup k režimom Self-locking (umožňuje zapnúť zariadenia, ktoré zostanú zapnuté, kým ich ručne nevypnete), interlock (pri zapnutí druhého zariadenia sa druhé, predtým zapnuté automaticky vypne) a inching (pri zapnutí sa zariadenie po vopred stanovenej dobe vypne) priamo prostredníctvom aplikácie v telefóne.

Samostatná obsluha 4 zariadení
Režim samostatného zapínania umožňuje okamžité zapnutie/vypnutie 4 pripojených svetelných zdrojov.

Spoľahlivý asistent
Používatelia môžu pripojené zariadenia ovládať na diaľku prostredníctvom bezplatnej aplikácie eWeLink dostupnej na platformách iOS a Android. Hlasová podpora a spolupráca s inteligentnými asistentmi je možná aj vďaka kompatibilite s Amazon Alexa, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Google Home, Google Nest, IFTTT.

Ochrana predovšetkým
Odolné puzdro je vyrobené z kvalitného ohňovzdorného PC materiálu, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pri používaní pripojených zariadení.

Univerzálna kompatibilita
Relé je kompatibilné s mnohými zariadeniami dostupnými na trhu. Môže sa používať s osvetlením, domácimi spotrebičmi, ventilátormi a mnohým ďalším.

- nezávislé spínanie štyroch okruhov
- pripojenie a ovládanie 4 zariadení, ktoré je možné naraz aj samostatne zapnúť/vypnúť tlačidlami priamo na spínači alebo cez aplikáciu eWeLink
- aplikácia eWeLink je v češtine, je podporovaná Androidom aj iOS a je zdarma na stiahnutie v mobilných obchodoch Google Play alebo Apple App
- v aplikácii môžete zariadenie kedykoľvek a odkiaľkoľvek na svete zapnúť/vypnúť, nastaviť jednorazový/opakovaný plán zapnutia, odpočítavať čas do zapnutia/vypnutia, zapnúť/vypnúť v určitom čase a tiež zdieľať s ostatnými
- v aplikácii môžete v reálnom čase kontrolovať stav pripojených zariadení
- vďaka svojim rozmerom umožňuje jednoduchú montáž na lištu DIN
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače Wifi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 6920075775822 |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Maximální zátěž: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Napětí: | 90-250V AC |
| Způsob připojení: | Wi-Fi 2.4GHz b/g/n |
| Maximální spínaný výkon: | 2200W/1 kanál, 2200W/celkem |
| Spínaný proud: | 10A/1 kanál |
| Provozní teplota : | 0ºC-40ºC |
| Rozměry : | 145 x 90 x 40 mm |
-1.png)