📲 eWeLink Remote – bezdrôtové ovládanie kompatibilných zariadení.
📶 Bluetooth Low Energy (BLE) – stabilný dosah až 50 m bez nutnosti Wi-Fi.
🔋 Napájanie CR2032 – výdrž až 2 roky, výmena bez náradia.
🎛️ Plochý dizajn v bielej farbe – elegantné a nenápadné prevedenie.
🧱 Montáž na stenu / voľné použitie – obojstranná páska alebo skrutky v balení.
🔧 Kompatibilný s: eWeLink WiFi spínač, eWeLink 5V/32V, eWeLink 5V/250V, eWeLink E27, eWeLink 4CH, eWeLink ovládač roliet.
💡 Ideálny pre svetlá, zásuvky, rolety aj scény – bez cloudu, bez zdržania.
inteligentný prepínač eWelink 4CH wifi
Kód: 1251Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Štvorkanálový WiFi regulátor s beznapäťovými výstupmi, ktorý je kompatibilný so softvérom Sonoff Ewelink a má všetky jeho funkcie.
Hlavným účelom modulu je pridať inteligenciu do zariadení, ktoré už máte. Malé rozmery a rozsah napájacieho napätia 5 až 85-250 V AC umožňujú jednoduchú inštaláciu do cieľových zariadení, ako sú garážové brány, pohony brán, pohony motorov, vykurovacie kachle, rolety.
Riadiaca jednotka môže pracovať v jednom z troch režimov:
- Normálne - to znamená, že každé relé sa môže zapínať a vypínať nezávisle
- Impulz - funkcia nastaviteľná pre každé relé zvlášť - je možné nastaviť automatické vypnutie relé po určitom čase, tzv. impulzné ovládanie používané pri ovládaní dverí
- Väzba (blokovanie) - táto funkcia spôsobuje, že v danom okamihu je zapnuté len jedno zo štyroch relé, zapnutím jedného relé sa automaticky vypne druhé, funkcia sa používa na ovládanie roliet a motorov.
Režim prevádzky relé sa konfiguruje v aplikácii eWeLink.
Technické parametre modulu:
- Napájacie napätie: 5V DC, 85-250V AC
- Prípustné zaťaženie: 2000W/10A na kanál, 3500W/16A spolu
- Ochrana proti spätnému pripojeniu napájania
- Komunikácia WiFi 2,4GHz
- Beznapäťové výstupy
- 4 relé so zobrazenými výstupmi: NC, NO, COM
- Rozmery modulu: 81 × 81 × 25 mm
- Kryt s montážou na DIN lištu
- Skrinka na lištu DIN
- Wifi: 2,4 GHz, nie je kompatibilné s 5GHz sieťami
- Wifi.
- MCU: BL602
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače Wifi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Maximální zátěž: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V, 5V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Napájení: | 85-250V AC 50/60Hz /USB5V |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi + Bluetooth |
| Maximální proud: | 10A/kanál (16A maximálně celkem) |
| Rozměry: | 81x76x28mm |
| Pracovní teplota: | -20ºC-70ºC |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)