Sonoff 4CH R3 čtyř kanálový wifi spínač
Kód: 689Související produkty
Detailní popis produktu
Snadný přístup ke 3 provozním režimům
Na rozdíl od předchozí verze spínače Sonoff 4CHR2 máme přístup k režimům Self-locking (umožňuje zapnout zařízení, která zůstanou zapnutá, dokud je ručně nevypnete), interlock (při zapnutí druhého zařízení se druhé, dříve zapnuté automaticky vypne) a inching (při zapnutí se zařízení po předem stanovené době vypne) přímo prostřednictvím aplikace v telefonu.

Oddělená obsluha 4 zařízení
Režim samostatného zapínání umožňuje okamžité zapnutí/vypnutí 4 připojených světelných zdrojů.

Spolehlivý asistent
Uživatelé mohou připojená zařízení ovládat na dálku prostřednictvím bezplatné aplikace eWeLink dostupné na platformách iOS a Android. Podpora hlasu a spolupráce s chytrými asistenty je možná také díky kompatibilitě s Amazon Alexa, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Google Home, Google Nest, IFTTT.

Ochrana především
Odolné pouzdro je vyrobeno z kvalitního ohnivzdorného PC materiálu, který poskytuje vynikající ochranu při používání připojených zařízení.

Univerzální kompatibilita
Relé je kompatibilní s mnoha zařízeními dostupnými na trhu. Lze jej použít s osvětlením, domácími spotřebiči, ventilátory a mnoha dalšími.

- spínání čtyř okruhů nezávisle na sobě
- připojení a ovládání 4 zařízení, které lze naráz i samostatně zapnout/vypnout tlačítky přímo na spínači nebo přes aplikaci eWeLink
- aplikace eWeLink je v češtině, je podporovaná Androidem i iOS a je zdarma ke stažení v mobilních obchodech Google Play nebo Apple App
- v aplikaci můžete zařízení kdykoli a odkudkoli na světě zapnout/vypnout, nastavit časový rozvrh jednorázového/opakovaného spínání, odpočítávání do zapnutí/vypnutí, dále zapnutí/vypnutí v určitém času a také sdílení s ostatními
- v aplikaci můžete kontrolovat stav připojených zařízení v reálném čase
- díky svým rozměrům umožňuje snadnou montáž na DIN lištu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 6920075775822 |
| Aplikace: | eWeLink |
| Maximální zátěž/kanál: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Napětí: | 90-250V AC |
| Způsob připojení: | Wi-Fi 2.4GHz b/g/n |
| Maximální spínaný výkon: | 2200W/1 kanál, 2200W/celkem |
| Spínaný proud: | 10A/1 kanál |
| Provozní teplota : | 0ºC-40ºC |
| Rozměry : | 145 x 90 x 40 mm |
